Перейти до вмісту

Як працюють анонімні проксі

Український анонімний проксі-сервер

Ми надаємо доступ до якісних швидкісних анонімних проксі-серверів, підключених до найбільшої точки обміну трафіком в Україні та Європі, а також міжнародної точки обміну трафіком.

У всіх серверів порт підключення 1 Гбіт / сек з безлімітними трафіком!

Здійснюється цілодобова технічна підтримка та гарантується висока якість надаваних послуг.

Наші переваги:

  • IP виділяється лише одному клієнтові, підключення відбувається по особистому логіну та паролю.
  • Швидкість з’єднання серверів 1 Гбіт / сек.
  • Дата-центри з гарантованими надійними швидкісними каналами.
  • Ви можете налаштувати проксі самостійно згідно інструкцій.

Купивши українські анонімні проксі Ви отримаєте:

Робота без обмежень – деякі ресурси в мережі Інтернет блокують кількість реєстрацій чи звернень з одного IP. З нашими проксі Ви з легкістю зможете обійти всі обмеження!

Анонімний інтернет-серфінг – ви можете анонімно відвідувати різні ресурси, анонімно залишати повідомлення на форумах, анонімно спілкуватися в соц. мережах і т.д. Навіть Ваш провайдер не зможе встановити які сайти ви відвідували та які файли завантажували, оскільки весь обмін трафіком здійснюватиметься через анонімний проксі-сервер.

Безпека – приховавши IP Вашого комп’ютера, Ви убезпечите його від різного роду мережевих погроз, у тому числі атак і зломів. Також ви отримаєте конфіденційність при роботі через поштові програми та сервіси, збільшите рівень безпеки при роботі з платіжними системами та при управлінні банківськими рахунками через Інтернет.